Автори видання – найстаріші жителі Києва. Різні люди з різними долями, об’єднані однією рисою: Їхні життя пройшли у дорогому та рідному їм Києві. Авторський колектив складається з 22 старожилів, чиї коротенькі біографії ви можете прочитати нижче.

Лозовська
Лариса
Петрівна

Корінна киянка, народилася 24 липня 1936 року. Присвятила життя мистецтву: спершу працювала у академічному театрі російської драми імені Лесі Українки, а потім – у республіканському домі актора.

Культіна
Рема
Михайлівна

Народилась 23 лютого 1928 року в Умані. До Києва переїхала у 1945 році одразу після війни. Присвятила життя мистецтву: працювала артисткою та кіностудію Довженка. Член Ради ветеранів сцени.

Зарембська
Марія
Іванівна

Народилася 19 грудня 1939 року. Народна майстриня, член Національного Союзу художників України. Вишиває сорочки ось вже більше 60 років, має власну майстерню-музей «Рідна хата»

Ципєнюк
Леонід
Аврамович

Народився в 1934 році у Києві. З початком війни був евакуйований зі столиці, куди повернувся у 1946 році. Член-кореспондент Академії екологічних наук України. З початку 2000-х очолює Міжнародний благодійний фонд "Мистецтво".

Кам
Єфим
Ісаакович

Народився 17 вересня 1920 року. Переїхав до Києва у 1934 році. Ветеран Великої Вітчизняної війни. Повернувся у столицю після демобілізації у 1957 році. Працював на заводі " Київпластмаса" на Подолі. Згодом перейшов в "Київнаукфільм", де пропрацював понад 20 років.

Потіщук
Лариса
Ісаківна

Народилася на Вінниччині 22 січня 1937 року. До столиці переїхала у 1954 році. Все життя присвятила фармацевтиці, працювала на заводі «Фармак». Найбільше і головне кар’єрне досягнення – створення і розробка препарату «Амізон».

Булатова
Валентина
Миколаївна

Народилася в 1936 році. В 1965 році поступає на режисуру в Київський театральний інститут імені Карпенко-Карого. Працювала над постановкою спектаклів у різних містах СРСР. У 90-ті роки за сприяння Івана Салія відкрила кафе-театр "Валентина" на Андріївському узвозі.

Головньов
Анатолій
Павлович

Народився 19 березня 1931 року. У 1954 році переїхав з Криму до Києва, щоб вступати у консерваторію. Пов’язав своє життя з музичною творчістю, працював у народних хорах, самодіяльних ансамблях та музичних закладах освіти.

Кітєва
Лідія
Володимирівна

Народилась 6 березня 1931 року на Кавказі. До Києва приїхала у віці 23 років і все життя провела на Подолі. Розпочала кар’єру у річковому порту і потім весь час працювала у воднотранспортній сфері.

Лялькова
Реоніда
Сергіївна

Народилась 11 листопада 1935 року в Мінську. Переїхала в Київ 22 листопада 1944 року. Закінчила факультет радіофізики КНУ ім.Т.Шевченко. Працювала інженером.

Матвієнко
Інеса
Олександрівна

Народилась 2 січня 1936 року. Корінна киянка, але народилась у засланні на Далекому Сході. Бореться за збереження культурного середовища як секретар громади «Старий Поділ».

Заглада
Ільвіна
Кирилівна

Народилася 23 листопада 1936 року в Казахстані. Проте коріння жінки сягає Вінницької області. До Києва переїхала у 1954 році, щоб вступити в інститут легкої промисловості.

Некрич
Тетяна
Миколаївна

Народилася 31 серпня 1938 року. Корінна киянка, на Подолі і майже 30 років життя провела на вулиці Спаській. Потім переїхала на вулицю Межову, де живе й досі. Працювала на кондитерській фабриці.

Монахова
Олена
Олександрівна

Народилася 16 травня 1918. До Києва переїхала у 1925 році разом із сім’єю. Після школи поступила в київському медінститут, однак навчання перервала Велика Вітчизняна війна. Олена Олександрівна пішла на фронт. Після війни в інституті не поновлювалася, а влаштувалася на роботу в Союздорпроект, де пропрацювала більшу частину свого життя.

Поплавська
Катерина
Василівна

Народилася 30 вересня 1930 року у Житомирській області. До Києва переїхала у 1943. Кар’єра пройшла у важкій промисловості.

Стрілковська
Інна
Митрофанівна

Народилася 21 березня 1933 року у Києві. Своє життя присвятила педагогіці. Спершу працювала вчителем математики, а згодом – у науково-дослідницькому інституті.

Шилова
Олена
Якимівна

Народилась 5 квітня 1928 року у Києві. Пережила Голодомор, окупацію та голод 1947 року. Все життя працювала на робочих професіях.

Шепеленко
Лідія
Іванівна

Народилася 1 травня 1928 року у Сумах. До Києва переїхала у 1950 році, згодом влаштувалась працювати на завод «Більшовик».

Дедовік
Валентина
Григорівна

Народилася в м. Києві на Подолі 16 квітня 1934 року. Працювала на заводі імені М. Ломоносова ( зараз ПАТ « Фармак» ) на робітничих посадах .

Рибалко
Вікторія
Володимирівна

Народилася 21 квітня 1947 року в м. Києві, закінчила факультет журналістики в КДУ ім.. Т. Г. Шевченка. Працювала редактором в «Укрінформ».

Човпінь
Іван
Миколайович

Народився 26 лютого 1937 року в м. Яготин Київської області. До Києва переїхав у 1960 році після армії для вступу до Сільськогосподарської академії. Працював начальником обчислювального центру, а потім довгий час директором центральної наукової організації праці і управління виробництва.

Александрова
Тамара
Дмитрівна

Народилася 16 квітня 1938 року. Свою кар’єру розпочала операційною медсестрою в військовому госпіталі в м. Луганськ. В 1960 році переїхала до Києва та влаштувалася на роботу медичною сестрою до Психоневрологічної лікарні № 1 ( Фунзе, 103 ). Сьогодні працює старшою медичною сестрою 9 відділення цієї лікарні.